Pytania

Kiedy odbywają się zapisy?

Zapisy na semestr jesienny odbywają się przez cały wrzesień. Na kursy od lutego – w styczniu i lutym. Po tych terminach w trakcie trwania kursu możesz dopisać się do już utworzonych grup.

Kiedy odbywają się zajęcia?

Grupy mają zajęcia 1 lub 2 razy w tygodniu, pomiędzy 10 rano a 19,00, we wszystkie dni od poniedziałku do piątku. Kursy 1×2 lekcje odbywają się w soboty pomiędzy 9 a 13.

Kiedy zaczyna się semestr?

W drugiej połowie września i na początku lutego. Termin rozpoczęcia semestru zimowego w tym roku 2 lutego

Ile jest godzin zajęć?

Standardowo – 2 spotkania w tygodniu (w zależności od wieku dzieci 45 lub 60 min)- 33 lekcji w semestrze, 64 lekcje w roku. Młodzież ma zajęcia 2 razy w tygodniu po 90 min-4 lekcje w tygodniu, 60 lekcji w semestrze, 120 lekcji w roku.
Dzieci uczące się programem Musical Babies 17, 34 spotkania w roku. Zajęcia 1 raz w tygodniu.

Czy są jakieś zajęcia dodatkowe?

dramaCo tydzień możesz korzystać z konsultacji z lektorem jeśli opuściłeś zajęcia lub jakieś zagadnienie językowe sprawia Ci problemy. Dodatkowo możesz skorzystać z bezpłatnych zajęć dodatkowych – klub dziennikarski lub warsztaty teatralne.

W jakim wieku można zapisać dziecko?

Języka angielskiego uczymy dzieci od 3 roku życia. Dla dzieci młodszych mamy poniżej 3 lat mamy program Musical Babies.

Jak się zapisać?

Zapraszamy do biura. Jeśli dziecko nie uczyło się jeszcze języka, wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy. Jeśli uczyłeś się wcześniej języka prosimy o napisanie testu poziomującego i rozmowę kwalifikacyjną. Wpłacając 100zł (wliczone w cenę kursu) rezerwujesz sobie miejsce w grupie.

Czy mogę płacić w ratach?

Tak. 2 raty w semestrze.

Nie przewidzieliśmy Twojego pytania?

Napisz do nas

Przygotuj się z nami do
egzaminów Cambridge