Musical babies

DZIECI OD 6 MIESIĘCY DO 3 LAT

musicalbabiescloseupMusical Babies to autorski program wczesnej nauki języka angielskiego autorstwa Pani Anny Rattenbury. Zajęcia mają na celu połączenie istotnych elementów ułatwiających przyswajania języka obcego, a mianowicie wczesne, bezstresowe osłuchanie się z językiem, zabawy z rytmem i muzyką klasyczną oraz ruch. Staramy się, aby nauka języka była dla dzieci jak najbardziej naturalna, stąd mówimy do dzieci tylko po angielsku stwarzając im możliwość „otoczenia” językiem i naturalnego go przyswajania. Ważnym elementem zajęć, w szczególności w najmłodszych grupach jest zachowanie określonej rutyny, dzięki której dzieci czują się bezpiecznie i są świadome następowania po sobie każdego z etapów zajęć. Dzieci uczestniczą w zajęciach wraz z opiekunem.
Musical Babies obejmuje 2 poziomy, dzieci otrzymują płytę audio cd do słuchania w domu i książeczkę z tekstami dla rodziców.

W roku 2007 Program Musical Babies został wyróżniony nagrodą European Language Label dla innowacyjnych inicjatyw edukacyjnych. Zobacz CERTYFIKAT

Zajęcia w grupach wiekowych 6 m-1 rok, 1-2 lata, 2-3 lata

1x w tygodniu po 45 min (30 minut angielskiego i 15 minut zabawy)

DZIECI 3-5 LAT

englishat Musical English– program ten jest kontynuacją zajęć Musical Babies dla dzieci powyżej 3 lat lub programem startowym dla dzieci starszych. Na program składają się 3 poziomy. Celem zajęć jest nie tylko osłuchanie się z językiem angielskim, ale aktywne poznanie słów, zwrotów, rymowanek i piosenek angielskich. Materiał podzielony jest na bloki tematyczne (kolory, liczenie, zwierzęta na farmie, pojazdy etc.) dodatkowo rozwijające wszechstronne umiejętności z innych dziedzin niezwiązanych bezpośrednio z nauką języka tj. z zakresu muzyki, rytmiki, małej motoryki. Dzieci uczą się nie zdając sobie z tego sprawy, przez „kontrolowaną” i twórczą zabawę. Dodatkowe karty pracy, jakie dzieci otrzymują do domu mają za zadanie umożliwić dziecku przećwiczenie poznanego materiału w domu, z rodzicami oraz płytę audio cd z piosenkami do słuchania w domu.
Zajęcia 1x w tygodniu po 45 minut.

ZAPRASZAMY SIĘ NA BEZPŁATNĄ LEKCJE POKAZOWĄ