Mova Summer Camp- Spieszcie się!

 • W tym roku bierzemy Was na obóz językowo- sportowy w Burzeninie. Angielski i sport na maxa. Będzie dużo ruchu (bieganie, piłka nożna, siatkowa, rowery, pływanie, rafting) i dużo praktycznego angielskiego (warsztaty dramy, filmu, ksiażek, gry i zabawy językowe, piosenki).
 • Burzenin to malownicza miejscowość w centralnej Polsce, w powiecie sieradzkim, otoczona lasami, którym zawdzięcza swój niepowtarzalny klimat. Miasteczko rozciąga się wzdłuż wału rzeki Warty. Malowniczy krajobraz i łagodny teren sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi.
 • Ośrodek Wypoczynkowy „Sportowa Osada” położony jest na atrakcyjnym, bardzo dużym, monitorowanym, oświetlonym i ogrodzonym terenie sosnowego lasu. Do dyspozycji uczestników są pokoje 3-osobowe z łazienkami oraz pokoje przechodnie (3+2) z łazienkami. Na terenie obiektu znajduje się kryty basen, odkryty basen, jadalnia, sala dyskotekowa, sala TV, sala gier, sala gimnastyczna, świetlica, kawiarenka. Ośrodek posiada bogatą infrastrukturę sportowo-rekreacyjną: pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej, boisko ze sztuczną nawierzchnią do gry w piłkę nożną, dwa boiska do kometki, boisko do siatkówki plażowej, boisko ze sztuczną nawierzchnią do gry w piłkę ręczną zamiennie na dwa korty tenisowe, wypożyczalnię rowerów, drewniany plac zabaw ze zjazdem linowym, grill, miejsce na organizację ogniska, drewniane altany.
 • Cztery posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja + woda mineralna na każdy dzień ); turnus rozpoczyna się obiadem i kończy obiadem + suchy prowiant na drogę powrotną. Smaczna kuchnia wzbogacona domowymi wypiekami!
 • Autokar z Krakowa
 • ANGIELSKI NA MAXA: 20 godzin po 45 minut w formie konwersacji, zabaw i gier językowych, piosenek, warsztatów dramy i filmu. Wykorzystujemy praktycznie cała wiedzę językową zdobytą podczas roku szkolnego.
 • SUPER PRZYGODA W SPORTOWEJ OSADZIE Zajęcia integracyjne – cykl zabaw i konkurencji integrujących uczestników m.in. spacer hydraulika, skrzynkowa przechadzka, grupowe chodzenie w nartach itp Zajęcia w parku linowym – z użyciem sprzętu alpinistycznego pod opieką instruktora, uczestnicy będą pokonywać wyznaczoną na wysokości trasę z przeszkodami. Rafting – około 2,5-godzinny spływ pontonami po rzece Warcie – czas spływu uzależniony jest od kondycji uczestników. Grupa na miejsce rozpoczęcia spływu udaje się rowerami (do pokonania jest dystans ok. 4 km polnymi drogami o bardzo małym natężeniu ruchu)/najmłodsi zostają dowiezieni busem. Następnie uczestnicy przesiadają się do profesjonalnych pontonów raftingowych  i rozpoczynają spływ rzeką Wartą. Koniec spływu usytuowany jest na wyspie położonej obok ośrodka. Cały sprzęt używany podczas spływów (pontony, kamizelki ratunkowe i asekuracyjne, kaski) posiada wymagane atesty, zajęcia z raftingu będą się odbywały pod opieką ratownika i kadry.
 • Letnie kino pod gwiazdami- 2 razy w turnusie wieczorny pokaz filmowy.
 • Basen kryty – 3 wejścia w turnusie.
 • Biwak w warunkach polowych (dla chętnych) – uczestnicy będą biwakować (1 noc) w namiotach w lesie na terenie obiektu oraz samodzielnie wypiekać podpłomyki (zapewnione są materace i śpiwory, każdy uczestnik powinien być wyposażony w małe prześcieradło).
 • Wycieczka rowerowa- 1 raz w turnusie.
 • Kolonijne Igrzyska Olimpijskie Burzenin 2019: wykonanie flagi olimpijskiej, zaprojektowanie maskotki igrzysk, przysięga olimpijska,zawody sportowe. Trening z wybranych dyscyplin (siatkówka, koszykówka, piłka nożna, piłka ręczna, badminton). Korzystanie z basenu – zawody pływackie i zabawy w wodzie. Aerobic – dance (ćwiczenia przy muzyce), stretching (ćwiczenia rozciągające). Biegi z przeszkodami. Mecz towarzyski: uczestnicy kontra kadra w wybranej dyscyplinie sportowej. Urazy i kontuzje – elementy pierwszej pomocy przedmedycznej. Najsłynniejsi sportowcy świata – prezentacja, cechy dobrego sportowca pogadanka. Gala Sportowców – bal oraz dekoracja medalistów Igrzysk Olimpijskich. Ponadto: codziennie poranny jogging dla chętnych; korzystanie z basenu; wybory Miss i Mistera; super dyskoteki; ognisko z pieczeniem kiełbasek, konkursami i śpiewem, nasze “evergreen” randka w ciemno, parada kłamców, chrzest kolonisty.
 • Cena 1650 zł obejmuje: zakwaterowanie 10 noclegów, wyżywienie, opiekę kadry wychowawczej na terenie ośrodka, opiekę medyczną, program, opiekę instruktora, ratownika, zajęcia językowe, wodę dla uczestników (1l dziennie, bez dnia przyjazdu),ubezpieczenie NNW Signal Iduna do kwoty 7.000 zł.
 • Zapisy w biurze szkoły. Gwarantowane miejsca do 4 kwietnia. Zapraszamy
Kategoria wpisu: Aktualności, tagi: , , , , . Dodaj do zakładek stały link.
Przygotuj się z nami do
egzaminów Cambridge
Incredible English