Kursy

MÓWISZ, OPOWIADASZ, WYMAWIASZ, AKCENTUJESZ

salutgoodMova to nowoczesna szkoła językowa, która uczy mówienia, ale też szkoła, w której dzieci solidnie uczą się słownictwa, gramatyki i doskonale się przy tym bawią!
Specjalizujemy się w trzech językach: angielskim, niemieckim i hiszpańskim. Języka angielskiego uczymy dzieci i młodzież we wszystkich grupach wiekowych i na kilku poziomach zaawansowania. Dla najmłodszych (dzieci poniżej 5 lat)posiadamy program językowy Musical Babies . Na niemiecki i hiszpański zapraszamy dzieci od 5 lat.
Zajęcia odbywają się 2 x w tygodniu po 45, 60 lub 90 min (w zależności od wieku). Maluchy 1 x w tygodniu po 45 lub 60 min. Grupy od 6-9 osób.
Zajęcia prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę lektorów.
Biblioteczka językowa na miejscu.
Dodatkowe bezpłatne zajęcia- konsultacje, warsztaty teatralne, kółko “dziennikarskie” – wydajemy gazetkę językową.

KIEDY JEST NAJLEPSZY CZAS NA NAUKĘ DRUGIEGO JĘZYKA?

MarcinDzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym przyswajają każdy język, którym są otoczone, Dzieci bez wysiłku uczą się nowych dźwięków, wielu słów, wyrażeń. Współcześnie mózg uważa się za supergąbkę, który najlepiej wchłania do wieku około 12 lat. Mózg dziecka jest przystosowany do przyswajania nowych informacji niesamowicie szybko. To właśnie podczas tego okresu tworzą się podstawy myślenia, mowy, zdolności widzenia, postaw, uzdolnień. Potem “okienka” zamykają się.
Badania dowodzą, że im wcześniej wprowadzimy dziecku drugi język, tym lepiej. Znajomość języka obcego stwarza dziecku wiele możliwości, w szkole, a potem w dorosłym życiu.

NOWOŚĆ- KURS ANGIELSKIEGO PRZYGOTOWUJĄCY DO EGZAMINU GIMNAZJALNEGO

jezyk-angielski-krakowIntensywny kurs dla gimnazjum, powtórka zagadnień gramatycznych i słownikowych zawartych w programie nauczania dla gimnazjum, ćwiczenia przygotowujące do rozwiązywania testów.

Przygotuj się z nami do
egzaminów Cambridge
Incredible English