Kolonia językowa- Dzieci młodsze

DSC06420Młodsze dzieci- poniżej 9 roku życia zapraszamy na kolonie językową w Poroninie- bliżej domu i w towarzystwie dzieci młodszych. Kolonia zorganizowana jest przez Biuro Podróży Jaworzyna Tour w ramach programu Akademia Szkrabusiów.  Mova prowadzi zajęcia językowe. 3 terminy: 29.06.201609.07.2016, 09.07.201619.07.2016, 29.07.201608.08.2016. Zbieramy chętnych do grupy z Movy na 1 termin z naszym wychowawcą.
Pobyt w   Domu Wypoczynkowym „Weronika 2” – stylowym obiekcie usytuowanym w pięknym zakątku Poronina, na dużym zielonym terenie. Do dyspozycji uczestników pokoje 2, 3, 4, 5-osobowe z łazienkami, jadalnia, świetlica z tv, sala dyskotekowa z wyposażeniem, stół do tenisa stołowego, mały basen kryty.
Cztery posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja). Turnus rozpoczyna się i kończy obiadem + suchy prowiant na drogę powrotną dla uczestników z Warszawy, Wrocławia i Łodzi.
Dojazd: Autokar z Krakowa
Program pobytu:
Wycieczka autokarowa do Zakopanego – wjazd na Gubałówkę, spacer po Krupówkach.
WAKACYJNA AKADEMIA JĘZYKOWA (7-11 lat)
Angielski kluczem do świata – English First Aid Kit – czyli angielski w podróży, wszystko to wirtualnie podróżując po Londynie i okolicach.
Zajęcia językowe obejmują 24 godziny lekcyjne (bedą prowadzone przed południem w salach i popołudniu w formie warsztatów językowych). Popołudniowe warsztaty językowe to swobodne zajęcia ukierunkowane na zabawę z językiem: drama, projekty, filmy, piosenki-karaoke, zajęcia plastyczne, gra terenowa, konkursy językowe. Program językowy dopasowany będzie do poziomu uczestników. Na miejscu przeprowadzony zostanie test kwalifikacyjny, na podstawie którego uczestnicy zostaną podzieleni na grupy 10-13 osobowe według wieku i stopnia zaawansowania językowego. Uczestnicy otrzymają komplet materiałów językowych. Podczas zajęć zostaną wykorzystane atrakcyjne materiały dydaktyczne, pomoce audiowizualne i multimedialne.
Zajęcia prowadzone będą przez doświadczonych lektorów Centrum Językowego Mova, którzy posiadają ukończone studia filologiczne oraz zostali starannie dobrani pod względem najwyższych kompetencji językowych i osobowości.
CO PONADTO NA AKADEMII?
Korzystanie z krytego basenu co drugi dzień, korzystanie z boiska typu ORLIK, „Boso” przez kraj – poznanie okolicy poprzez spacery i wycieczki piesze, ognisko z pieczeniem kiełbasek (w ramach podwieczorku), konkursami i śpiewem, „Zróbmy czasem coś znienacka” – umilamy sobie dzień, gry i zabawy świetlicowe (kalambury, rebusy, krzyżówki), Olimpiada Jaworzyny – indywidualne i grupowe rozgrywki sportowe.

Szczegóły oferty

Kategoria wpisu: Aktualności. Dodaj do zakładek stały link.
Przygotuj się z nami do
egzaminów Cambridge
Incredible English