Hiszpański

dialog-hiszpanskiDLACZEGO HISZPAŃSKI ???
Hiszpański jest drugim najczęściej używanym językiem na świecie. Ponad 350 milionów ludzi używa hiszpańskiego jako język ojczystego. Zapotrzebowanie na naukę hiszpańskiego wzrosło dwukrotnie w ostatnich 10 latach. W przeciągu 15 lat liczba osób posługujących się językiem hiszpańskim na świecie wzrośnie do 500 milionów. Obecnie ponad 30 milionów ludzi mówi po hiszpańsku w USA i liczba ta wciąż wzrasta. Każdego roku ponad 55 milionów turystów odwiedza Hiszpanię. Hiszpania jest drugim najczęściej odwiedzanym krajem na świecie.

Nowe grupy dziecięce i młodzieżowe od września.
Zapisz się

NINIOS MUSICALES – dzieci 5-8

Jesteśmy jedyną szkołą w Krakowie uczącą hiszpańskiego tak małe dzieci. Naukę rozpoczynamy od programu Ninios Musicales- siostrzanego produktu Musical Babies. Na tym poziomie tylko mówimy, bawimy się językiem zdobywając podstawy językowe. Dużo śpiewamy, gramy w gry,  nie piszemy i nie czytamy. Naukę tych sprawności wprowadzamy później. Dzieci mają w domu autorską płytę z piosenkami i rymowankami Ninos Musicales.
Zajęcia 2x w tyg po 45 min lub 1x w tyg po 45 min.

NINIOS – dzieci 8-11

Na tym etapie rozwijamy wszystkie sprawności językowe: czytanie, pisanie, słuchanie i mówienie. Koncentrujemy się na mówieniu i komunikacji, aczkolwiek staramy się dać kursantom solidne podstawy gramatyczne i słownikowe. Poznajemy kulturę krajów hispanojęzycznych.
Zajęcia 2x w tyg po 60 min

ADOLESCENTES-11-15 lat

Zapewniamy dzieciom możliwość kontynuacji nauki, aż do poziomu egzaminu Diploma Intermedio.
Kursy prowadzimy metodą komunikacyjną. Najważniejszym założeniem jest skuteczność komunikacji. Nauka języka następuje poprzez uczestnictwo w sytuacjach stworzonych przez nauczyciela i maksymalnie zbliżonych do naturalnych. Stosowanie języka ojczystego ograniczamy do minimum.
Zajęcia 2x w tyg po 90 min

Przygotuj się z nami do
egzaminów Cambridge