Galeria zdjęć

Mova in photos

Mova Winter Sweater Competition

Mamy wyniki konkursu na najlepsze zdjęcie w zimowym swetrze.
1 Miejsce – Eliza- Christmas Star-za wspaniały pomysł na sweter, zrobienie czegoś z niczego, kreatywność i bardzo dobrą kompozycję.
2 Miejsce – Dwie Siostry- Sisters’ Love- za dużą pozytywną energię
3 miejsce- Mateusz- za zdjęcie rodzinne
Wyróżnienie- Pola za emocje i niesamowitą ekspresję.
Eliza wygrywa połowę kursu za friko! Pozostali cuksy i torby z gadżetami. Gratulujemy!

10 urodziny Movy- party

Czas szybko płynie. Jesteśmy na Ruczaju już 10 rok! W tym roku świętujemy okrągłą rocznicę powstania szkoły. Również świętujemy 10-lecie obecności Musical Babies na rynku w Krakowie. Impreza urodzinowa- było świetnie! Tort- wyśmienity 6 kilowy (!) z Fabryczki Tortów, dyskoteka, tance, światła, balony, zabawa, szalone zdjęcia i nagrody- koszulki dla "najstarszych" uczniów Movy. Happy birthday My! Zamiast 100 lat, 10 lat.

Halloween 2016

Halloween! Trick or treat! Trick or treat! Trick or treat! Trick or treat! Give me something sweet to eat! BOOO! Cukierek albo psikus! Stracha nie mamy i jak co roku się świetnie bawimy. Konkurs na mumie z papieru toaletowego, bobbing the apple, straszne zdjęcia, test na odwagę- dotykanie wnętrzności. Do naszych Haloowenowych "trick-or-trick" bags zebraliśmy pełno cukierków, żelków, orzechów i innych smakołyków.

Obóz językowy-Bieszczady 2016

Obóz językowy w Stężnicy, Bieszczady był pod wszelkimi względami wyjątkowy. Spędziliśmy fantastyczne 12 dni z fantastycznymi dzieciakami w fantastycznym miejscu. Obóz to nie tylko nauka języka, ale wspólne wycieczki, gry, zabawy, koleżeństwo, przyjaźnie. Niektórzy byli z nami już po raz szósty, niektórzy po raz pierwszy. Mamy nadzieje, że za rok ponownie wszyscy się spotkamy w nowym miejscu, Zobaczcie jak spędzaliśmy czas.

My cup of tea – konkurs plastyczny

Oto nasza zwycięska filiżanka wraz z jej autorka Wiktorią Grodzką. Jak wszyscy wiedzą, w Anglii tradycyjnie herbatę pije się z mlekiem, bez cukru i obowiązkowo z filiżanki! W konkursie plastycznym wzięło udział ponad 80 naszych uczniów. Wybór zwycięzcy był bardzo trudny. Zobacz galerię filiżanek i zagłosuj na najlepszą prace. W aukcji prac na rzecz Fundacji Dr. Clown.zebraliśmy ponad 200 zł. Dziękujemy. Za rok kolejna odsłona konkursu.

Christmas Party 2015

Jak zawsze przed świętami - pieczemy pierniczki i kolędujemy po angielsku. Merry Christmas, Everyone!!!!

Halloween 2015

Halloween w Movie, jak zwykle obfitował w kreatywne i straaaaaszne stroje. Czy byli wśród nas tacy, którzy choć troszkę się bali??? Chyba nie.

Halloween 2014

Halloween 2015 był naprawdę straaaaszny, ale jak zawsze mieliśmy również świetną zabawę. Nie zabrakło gier takich jak : Bobbin' the apples, Treat or treating, strasznego quizu, toffee apples i ...... grzebania w mózgu. Yuk! Stroje były fantastyczne, szczególnie te samodzielnie wykonane, makijaże niczym z filmów. Happy happy, halloween!

Mova jedzie na wakacje- konkurs

Wszystkie Wasze fanstastyczne zdjecia z wakacji z plecakiem Movy biorą udział w konkursie na darmowy semestr nauki. Głosowanie odbywa się w Movie oraz na facebooku. 28 września ogłosimy zwycięzcę. Macie jeszcze tydzień żeby zmobilizować znajomych na fejsie i uczniów z Waszej grupy aby oddali na Was głos w Movie.

Pizza Competition- Winners

Semestr zimowy minął błyskawicznie. Równie szybko zniknęła pizza dla najlepiej pracującej grupy w Movie. Zwyciężyły 3 grupy Pani Małgosi i grupa hiszpańska. A w nowym semestrze "ścigamy" się o pizzę i o wyjście do kina od nowa! Dziciaki do pracy- robimy zadania, uczymy się słówek i mówimy po angielsku na maxa! http://www.mova.pl/galeria/pizza-competition-winners/

Przygotuj się z nami do
egzaminów Cambridge