Corona-crisis

Zajęcia stacjonarne w Movie są zawieszone do 25 kwietnia. W zależności od sytuacji przedłużymy ten okres lub nie.
W dobie kryzysu spowodowanego koronawirusem przechodzimy zajęcia online od 23 marca (poniedziałek) w większości grup 8+.
Zajęcia dla dzieci poniżej 8 lat nie będą odbywały się online, lecz będą odrabiane po zakończeniu epidemii w inny dzień wolny.
Postaramy się przygotować dla Was kilka filmów, gier, nagrań. Tak abyście mieli kontakt z językiem- linki i materiały będą dostępne w Langlionie po zalogowaniu.
Zdajemy sobie sprawę, że będzie to wyzwanie dla naszych uczniów, również dla nas.  Traktujemy to jako nowe doświadczenie,
które nas wyposaży w dodatkową umiejętność- zdalnego uczenia się.

Wszytko co potrzebujecie Państwo przygotować to urządzenie (PC, laptop, tablet, telefon) z dostępem do internetu, słuchawki z mikrofonem (takie do telefonu wystarczą), kamera z telefonu lub laptopa w zupełności wystarczy. Jeśli nie ma możliwości użycia modułu video- kamera, dziecko może uczestniczyć w zajęciach tylko przez audio.

Będziemy pracować przy użyciu platformy LearnCube.  Pod koniec tygodnia prześlemy Państwu emailem link do wirtualnej klasy. Będzie on też dostępny w Langlionie.
Po kliknięciu linka, wejdziecie na zajęcia do swojej grupy. Zajęcia odbywają się w tych samych dniach i godzinach, co normalnie.  Prosimy przetestować sprzęt i łącze wcześniej.
Dzieci powinny mieć przygotowane również książki (ćwiczenia i podręcznik), zeszyty i coś do pisania.
Podczas zajęć mamy możliwość mówienia, pisania (chat) oraz wyświetlania tablicy (whiteboard).

Zaplanowaliśmy 2 soboty na odpracowanie zajęć- 10 maj i 7 czerwca dla grup, które nie będą w stanie zrealizować wszystkich opłaconych zajęć do 26 czerwca. Jeśli sytuacja pozwoli planujemy również przeprowadzić zajęcia we wtorek 14 kwietnia- zaraz po świętach.

Biuro szkoły działa zdalnie w tym tygodniu pon – pt  9-16, w przyszłym 11-18.30  tel  697 540 110   lub email biuro@mova.pl
Tymczasem, życzymy zdrowia i spokojnego czasu w domach.


Kategoria wpisu: Aktualności. Dodaj do zakładek stały link.
Przygotuj się z nami do
egzaminów Cambridge
Incredible English