Angielski

english-dzieciBEZ ANGIELSKIEGO W ŚWIECIE ANI RUSZ… IM WCZEŚNIEJ WPROWADZIMY DZIECIOM DRUGI JĘZYK TYM LEPIEJ
Zapewniamy dzieciom możliwość kontynuacji nauki, aż do poziomu egzaminu Cambridge FCE.
Kursy prowadzimy metodą komunikacyjną, co oznacza nacisk na umiejętność mówienia i komunikacji w różnych sytuacjach językowych na wszystkich poziomach zaawansowania, przy równoczesnej solidnej dawce słownictwa i gramatyki.

ZAJĘCIA JĘZYKOWE DLA MALUCHÓW Musical Babies 1-5 lat

ABECADŁO JĘZYKOWE – dzieci 5-7 lat

To kolejny etap nauki dla maluchów lub poziom początkowy dla pięciolatków (4 semestry). Na poziomach ABC tylko mówimy, bawimy się językiem zdobywając podstawy językowe. Nie piszemy i nie czytamy. Naukę tych sprawności wprowadzamy później. Aczkolwiek powoli oswajamy się z alfabetem i prostymi słowami pisanymi. Pracujemy na podręcznikach wydawnictw językowych Cambridge Univeristy Press- Playway to English 1/2
Zajęcia 2x w tyg po 45 min

KIDS- dzieci 8-11

Na tym etapie rozwijamy wszystkie sprawności językowe: czytanie, pisanie, słuchanie, i mówienie. Koncentrujemy się na mówieniu i komunikacji, aczkolwiek staramy się dać kursantom solidne podstawy gramatyczne i słownikowe. Poznajemy kulturę krajów anglojęzycznych. Stopniowo przygotowujemy dzieci do egzaminów Cambridge dla najmłodszych : Starters, Movers, Flyers
Zajęcia 2x w tyg po 60 min

TEENS -11-18 lat

Kursy prowadzimy metodą komunikacyjną. Najważniejszym założeniem jest skuteczność komunikacji. Nauka języka następuje poprzez uczestnictwo w sytuacjach stworzonych przez nauczyciela i maksymalnie zbliżonych do naturalnych. Stosowanie języka ojczystego ograniczamy do minimum.
Zajęcia 2x w tyg po 90 min (Polak+native speaker)
Zapewniamy dzieciom możliwość kontynuacji nauki, aż do poziomu egzaminu Cambridge FCE.

REPETYTORIUM 8 klasisty

Jeśli czujesz, że potrzebujesz powtórki przed egzaminem- zapraszamy na 8 miesięczny kurs powtórkowy- zajęcia intensywne 1 x w tygodniu po 2 godziny (piątki) lub regularne zajęcia 2 x w tyg po 60 min. Niestety nie nauczymy Cię wszystkiego. Dużo pracy będziesz musiał/a wykonać samodzielnie pracując samodzielnie pomiędzy zajęciami.
Egzamin sprawdza przede wszystkim umiejętności językowe ucznia- umiejętność pisania, rozumienia tekstu, słuchania.
Umiejętności się szkoli w czasie, nie da się tego nauczyć z dnia na dzień.