Włochy- 13.07-22.07.2018 Młodzieżowy obóz językowy ze zwiedzaniem Wiednia

Obóz językowo-wypoczynkowy dla młodzieży we Włoszech. Angielski na maxa (25 godzin x 45 min) z Native Speakerem Panią Kriti Kolbusz, w programie językowym: Klub dyskusyjny, Klub Filmowy, Techniki Dramy, warsztaty jogi, taniec Bollywood.  Grupa językowa (15 osób) stanowi cześć większego obozu w Rosalinie Mare.  Termin: 13-22.07 Cena: 2195 zł  Zgłoszenie najpóźniej do 25 kwietnia!

WŁOCHY – kraj oliwy, makaronów, słońca, romańskich ruin i wielu miejsc zapierających dech w piersiach. Piękno krajobrazu, mnóstwo zabytków historycznych, bogata kultura i gorący włoski klimat zachęcają do spędzenia wspaniałych wakacji.
ROSOLINA MARE – popularne nadmorskie miasteczko, położone na półwyspie nad Adriatykiem, ok. 70 km na południe od Wenecji. Szeroka, rozciągająca się na długość 9 km bardzo dobrze zagospodarowana plaża,krystaliczne wody Adriatyku, a także bogactwo przyrody to znaki charakterystyczne tej miejscowości. Centrum
kurortu zmienia się co wieczór w tętniące życiem miejsce z wieloma pizzeriami, kawiarniami i dyskotekami.

ZAKWATEROWANIE
Hotel SOLE 3* – obiekt położny w centrum miejscowości, przy głównej alei, ok. 450 m od plaży. Zakwaterowanie w pokojach 3, 4-osobowych z łazienkami (możliwość łóżek podwójnych z osobną pościelą), klimatyzacją,TV i balkonem. Do dyspozycji na terenie hotelu: restauracja, kawiarnia z tarasem, sala telewizyjna, pokój gier
(dodatkowa opłata).
WYŻYWIENIE
Trzy posiłki dziennie – śniadanie, dwudaniowy obiad, dwudaniowa kolacja (kuchnia włoska). Pierwszy posiłek
kolacja w dniu przyjazdu, ostatni posiłek obiad w dniu wyjazdu oraz suchy prowiant na drogę powrotną.
TRANSPORT
Autokar klasy lux wyposażony w klimatyzację, barek, DVD, WC. Trasa przejazdu: Czechy – Austria – Włochy.
drogę powrotną, 1l wody mineralnej/dzień dla każdego uczestnika,
opiekę pilota, kadry pedagogicznej, ratownika, włoską opiekę medyczną, pobyt jednego lektora (przy grupie min. 15 osób), transport, ubezpieczenie KL do 10.000 EUR, NNW do 15.000 zł, bagaŜ do 800 zł (Signal Iduna S.A.),składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny, VAT.
WAŻNE INFORMACJE
– prosimy o zabranie waŜnego (min. 3 miesiące od daty powrotu) paszportu lub dowodu osobistego,
– na terenie hotelu zbierana jest obowiązkowa kaucja zwrotna w wysokości 10 EUR/os.,
– na miejscu pobierana jest taksa turystyczna w wysokości 3,50 EUR/pobyt.
PROGRAM RAMOWY
1 dzień
Wyjazd z Krakowa w godzinach przedpołudniowych. Przejazd na nocleg tranzytowy z obiadokolacją do hoteluw okolicach Znojma (Czechy).
2 dzień
Wczesne śniadanie. Przejazd do WIEDNIA, stolicy i największego miasta Austrii, zwiedzanie miasta z pilotem (be zwnętrz), w programie m.in.: objazd miasta reprezentacyjną aleją Ringstrasse, która powstała w miejscu murów
obronnych miasta; przy alei znajdują się największe muzea miasta – Historii Sztuki i Historii Natury, Parlament,
Ratusz – siedziba burmistrza, Rady Miejskiej Wiednia oraz kraju związkowego Austrii, Kościół Wotywny – świątynia
upamiętniająca cudowne ocalenie cesarza Franciszka Józefa I, Park Miejski ze słynnym „Złotym Straussem”.
W programie również spacer najsłynniejszymi ulicami i placami przez Starówkę, m.in.: Albertina – galeria mieszcząca jedną z największych na świecie kolekcji grafik, cesarska rezydencja Hofburg, słynny Kohlmarkt, plac Grabenz Kolumną Morową, Katedra św. Szczepana – katedra jest najważniejszą i jedną z najstarszych świątyń w stolicy Austrii. Przejazd do miejscowości Rosolina Mare, zakwaterowanie w Hotelu SOLE 3*, obiadokolacja, nocleg.
3-8 dzień
Wypoczynek w Rosolina Mare (łącznie 7 noclegów). Realizacja programu: plażowanie, kąpiele w morzu, zajęcia sportowe i rekreacyjne, siatkówka
plażowa, konkursy, gry, dyskoteki w klubach młodzieŜowych (od 15 lat, płatne ok. 10 EUR/wejście), dla chętnych
udział w wycieczkach fakultatywnych (dodatkowo płatnych).
9 dzień
Wykwaterowanie z pokoi po śniadaniu. Możliwość plażowania. Ostatni posiłek obiad oraz suchy prowiant na drogę powrotną. Wyjazd z Rosolina Mare w godzinach wieczornych. Przejazd przez Włochy, Austrię i Czechy do Polski.
10 dzień
Powrót do Krakowa w godzinach południowych.

Kategoria wpisu: Aktualności. Dodaj do zakładek stały link.
Mova Kids

Zapisz się do newslettera

Adres email (wymagane)

Incredible English
Incredible English