Kolonia językowa w Zwardoniu

dreamstime_10781112Spotkanie organizacyjne przedwyjazdowe- środa 24 czerwca o 18.30 w Movie. Zapraszamy.
Obóz językowy 1-12 lipca w Zwardoniu.
30 godzin angielskiego, 2 wycieczki (piesza i autokarowa), wizyta w Geo-parku w Ujsołach oraz mnóstwo atrakcji tzw.”ever greens” czyli zawsze popularnych i nigdy nienudzących się atrakcji, takich jak parada kłamców, randka w ciemno, ognisko, podchody, chrzest kolonisty, karaoke i inne.
Zwardoń – niewielka miejscowość położona w powiecie żywieckim tuż przy granicy ze Słowacją. Beskidy to malowniczy zakątek południowej Polski z licznym miejscowymi atrakcjami i bogatą siatką szlaków turystycznych zapraszających do wędrówek.

ZAKWATEROWANIE:
Dom Wczasowy „Orawcowa” – obiekt usytuowany na północnym stoku szczytu Orawcowa. Do dyspozycji pokoje 3, 4, 5-osobowe z łazienkami, jadalnia, świetlica z TV, bilard, piłkarzyki, stół do gry w tenisa stołowego, boisko do piłki nożnej i siatkówki, sprzęt do karaoke i do organizacji dyskotek, góralska altana. Basen letni przy obiekcie.

WYŻYWIENIE:
Cztery posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja).
Turnus rozpoczyna się i kończy obiadem.

TRANSPORT:
Autokar z Krakowa do obiektu.
TERMIN:  01.07 – 12.07.2015  cena: 1575 zł
Dzieci jadące z Jaworzyną po raz 3 otrzymują 3 % rabatu, rodzeństwa też 3 %. Zniżki nie sumują się.

PROGRAM:
– Wycieczka autokarowa z przewodnikiem Pętlą Beskidzką: Wisła (deptak), Koniaków (Muzeum Koronki), Istebna (chata Kawuloka);
Geo Park Glinka – Korzystanie z wielofunkcyjnego placu rekreacyjnego na dużym, zielonym terenie. W programie: park dla dzieci, park linowy, ścianka wspinaczkowa, tyrolka, małe kąpielisko dla dzieci (30 m x 10 m), plac zabaw, boiska do gry w boule. Ponadto: ścieżka zdrowia z urządzeniami do ćwiczeń, ścieżka spacerowo  widokowe po koronie kamieniołomu;
– piesza wycieczka ze Zwardonia do Soli przez Rachowiec (954 m) czerwonym szlakiem turystycznym. Szlak słynie z malowniczych widoków na Zwardoń, Skalite i poboczne miejscowości Beskidu Żywieckiego;
– piesze wycieczki po okolicy.

PROGRAM FAKULTATYWNY:
– Paintball – fantastyczna gra na specjalnie przygotowanym leśnym poligonie, nieopodal
DW „Orawcowa”. Jedynym ograniczeniem gry może być ilość wystrzelanej przez uczestników amunicji. Uczestnicy dostają pełne wyposażenie, a każda gra poprzedzona jest szkoleniem dotyczącym zasad bezpieczeństwa oraz posługiwania się sprzętem. Uczestnicy muszą posiadać pisemną zgodę rodziców bądź opiekunów.
Cena: pakiet podstawowy (100 kulek) – 40 zł/os., pakiet dla wytrzymałych (200 kulek) – 50 zł/os.

PAKIET 5 PRZYGÓD:
– W DUCHU WALKI – gra rozwijająca spryt, sprawność, zwinność, gibkość, celność.
– UŚPIONY GENIUSZ – łamanie szyfrów i kodów – niezbędnik poszukiwacza przygód.
– TEREN-OFFKA – szalona gra terenowa z „dziwnymi” przeszkodami.
– H2O na wesoło czyli MOKRE ZAWODY – Balonowa Bitwa.
– NA TROPIE TAJEMNIC – zabawa terenowa z ciekawą historią w tle.
ANGIELSKI:
30 godzin zajęć (po 45 min), w tym 5 zajęć warsztatowych (konkursy, wspólne śpiewanie)
Program językowy dopasowany do poziomu uczestników obejmuje następujące zagadnienia: Angielski kluczem do świata czyli English First Aid Kit- angielski w podróży (na lotnisku, w muzeum, w restauracji, w hotelu, a to wszystko podrużując po Londynie/ Great discoveries and great Inventors- czyli bez czego nie moglibyśmy teraz już żyć/ Ancient civilisations and their inventions (the Incas, The Aztecs, The Hindu, The Aboregines)
Ponadto:
Zajęcia integracyjne, świetlicowe; prezentacja talentów dla chętnych; ognisko z pieczeniem kiełbasek i konkursami; dyskoteki, zawody i rozgrywki sportowe; korzystanie z basenu letniego.
CENA OBEJMUJE:
Zakwaterowanie 11 noclegów, wyżywienie, wodę min. 0,75 l na 10 dni pobytu dla każdego uczestnika, kadrę wychowawczą, pobyt 1 lektora języka angielskiego, opiekę medyczną, transport, program, ubezpieczenie NNW Signal Iduna do kwoty 5.000 zł.
Jak co roku wyjazd organizujemy wraz z Biurem Turystyki Jaworzyna Tour
Zapisy i zgłoszenia w biurze szkoły.
EKWIPUNEK I INFORMACJE WYJAZDOWE
Tak było w zeszłym roku- Galeria

Kategoria wpisu: Aktualności. Dodaj do zakładek stały link.