Obóz językowy – Bieszczady – ok.Leska – 06-17.07.2018

Uwielbiamy Bieszczady, dlatego ponownie zapraszamy Was w te rejony na wakacyjną przygodę z angielskim. Dzikie i pełne tajemnic Bieszczady czekają na młodych odkrywców pragnących przeżyć prawdziwą przygodę. To region oferujący wiele atrakcji, które pozwalają na zdobycie nowych umiejętności niezbędnych do przetrwania w trudnych warunkach… Wakacje w Krainie Wilka zapamiętasz do końca życia! Jak co roku wyjazd zorganizowany jest przy współpracy z Biurem Jaworzyna-Tour.
Noclegi:  Pensjonat „Gawra” – położony w urokliwej części Bieszczadów, nieopodal Leska. Do dyspozycji pokoje 2, 3 i 4-osobowe z łazienkami, restauracja, plac zabaw, basen letni, trampolina, boisko do siatkówki, altany, wiata grillową, świetlice ze sprzętem nagłaśniającym.
Wyżywienie:  Cztery posiłki dziennie (śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja). Turnus rozpoczyna się i kończy obiadem + suchy prowiant na drogę powrotną. Woda min. 1 l dziennie.
Transport: Autokar Kraków-Lesko-Kraków
Program -” Projekt Przygoda”:
Angielski na maksa- 25 godzin x 45 min- zajęcia w formie warsztatów i konwersacji, gier językowych.
Szkolenie Bieszczadnika (3 godz.) – rywalizacja na leśnej polanie
w takich konkurencjach jak: przeciąganie liny, bieg w nartach, strzelnica paintballowa, łucznictwo, „mata sumo”.
Techniki linowe – test sprawności podczas zajęć na ściance wspinaczkowej, zjazdy z budynku oraz dla chętnych wejście na przyrządach tzw. „małpach”.
Rejs jachtem (1,5 godz.) – rejs jachtem ze sternikiem po Jeziorze Solińskim.
Na Połoninach (8 godz.) – całodniowa wycieczka autokarowa dookoła Bieszczad z przewodnikiem, z wejściem na szczyt połoniny w sercu bieszczadzkiego parku narodowego, kąpiel w górskim potoku (dla chętnych).
Ponadto gry terenowe, dyskoteki, ognisko, wycieczki piesze po okolicy, wyjście na basen Aquarius Lesko (1 x w turnusie) i nasze nigdy nie nudzące się zabawy: Randka w Ciemno, Parada Kłamców, Chrzest Kolonijny, podchody.

Cena: 1710 zł – zawiera zakwaterowanie 11 noclegów, wyżywienie, kadrę wychowawczą, obsadę lektorską, opiekę medyczną, transport, program, ubezpieczenie NNW Signal Iduna do kwoty 7.000 zł.

 

 

Kategoria wpisu: Aktualności. Dodaj do zakładek stały link.