Nasi ludzie

Ucząc się u nas masz pewność, że Twój lektor jest właściwie dobraną osobą. Wszyscy lektorzy ukończyli studia filologiczne. Każda osoba została starannie dobrana zarówno pod względem najwyższych kompetencji językowych, jak i odpowiedniej osobowości.

Warunkiem pracy w Centrum są najwyższe kwalifikacje językowe, metodyczne i merytoryczne. Lecz oczekujemy czegoś więcej. Nasi lektorzy muszą być kreatywni, zaangażowani i otwarci, ale przede wszystkim muszą lubić swoją pracę i mieć bardzo dobry kontakt z dziećmi.

Alicja Piekarska- Najbart

IMG_1810_2Ukończyła anglistykę UJ. 2 letni pobyt w Szkocji i Anglii. Pracowała jako nauczyciel angielskiego w krakowskim LO, gimnazjum i prywatnej szkole podstawowej Dona. 5 letnia współpraca jako nauczyciel i kordynator kursów Helen Doron. Obecnie właściciel, dyrektor i metodyk Centrum Językowego Mova.
alicja@mova.pl

Edyta Ciesielska

edyta-webAbsolwentka filologii angielskiej w Gdańsku, nauczyciel mianowany i egzaminator maturalny. Uczy w Movie młodzież i dzieci szkolne. Zainteresowania- taniec!
teacher@mova.pl

Ewa Malinowska

ewa-dla-webaRodowita Tarnowianka. Absolwentka Collegu języka angielskiego UJ w Tarnowie i Anglistyki UJ. Uczy w Movie dzieci przedszkolne i szkolne.
teacher@mova.pl

Gosia Wlaź

Gosia-dla-webaEnergiczna i wszechstronna. Ukończyła anglistykę na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Zapalona miłośniczka gór, w szczególności Bieszczad.
teacher@mova.pl

James Smith

jamesJames nasz native speakerem z Londynu.  Tak o sobie opowiada:
„Posiadam certyfikat nauczyciela TEFL. Jestem osobowością o bardzo kreatywnym umyśle, pełną energii i kontrastów. Jako wielbiciel filmu i muzyki, pisuję scenariusze, równocześnie lubię zanurzyć się w inna kulturę i wówczas wchłaniam ja niczym gąbka, uwielbiam tez spacery po górach. teacher@mova.pl

Izabela Strumińska

iza-dla-webaWszechstronna, bo równie dobrze zna francuski, hiszpański, jak i angielski. Z równym zaangażowaniem uczy dzieci i francuskiego i angielskiego. Od lat zaangażowana również w charytatywną opiekę nad bezdomnymi psami.
teacher@mova.pl

 

Karolina Duda

karolina-na-webaPopularnie zwana: Profesora Rubia. Gorąca hiszpańska krew. Energiczna lektorka hiszpańskiego. Abslowentka Iberystyki UJ.
teacher@mova.pl

 

Luda Ovdijenko

13988057_1100035226745715_6095667399088894540_oAbsolwentka collegu języka angielskiego Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie i anglistyki w Kijowie. Lektorka o ogromnym temperamencie, kreatywna i energiczna, z dużym doświadczeniu w uczeniu dzieci. Uczy dzieci w Movie i przedszkolaki. Od kilku lat mieszka w Polsce. Pasjonatka gimnastyki i acrojogi!   teacher@mova.pl

Malgorzata Bernert-Sosenka

gosiaAbsolwentka anglistyki UJ i collegu języka angielskiego UJ. Doświadczona lektorka, uczy najmłodszych Musical Babies i Musical English w przedszkolach i klubach malucha. Prywatnie mama radosnej trójki.
teacher@mova.pl

Małgorzata Trębusiewicz

Gosia-TAnglistka i mama 3 maluchów Jasia (7l) i Tosi (5 l)i Marianny (2 l). Nawet nie ma co pytać o doświadczenie z dziećmi! Uczy w Movie dzieci maluchy.
teacher@mova.pl

Marcelina Barzycka

marclaAbsolwentka collegu języka angielskiego. Ma duże doświadczenie w pracy z dziećmi przedszkolnymi. W Movie poza dziećmi starszymi, prowadzi również zajęcia Musical Babies. Uwielbia dalekie podróże. Ostatnio zakochała się w … Azji.
teacher@mova.pl

Monika Jaworska

monika-dla-webaJest absolwentką Pedagogiki UJ oraz Nauczycielskiego College’u Języka Angielskiego przy UJ. Posiada 20-letnie doświadczeniem w pracy jako nauczyciel języka. Specjalizuje się w nauczaniu dzieci w wieku 2-7 lat. W wolnych chwilach zajmuje się haftem cieniowanym, tzw. Akupikturą. Kocha muzykę, filmy i książki. Monika ” z odeszła” z końcem 2016 roku, niestety na zawsze. RIP.

Krzysztof Gryko

krzysztof grykoCzłowiek z gitarą! Pasjonat kultury hiszpańskiej i języka hiszpańskiego. Muzyk  (flamenco) i nauczyciel języka w jednym.  Prowadzi zajęcia z młodszymi dziećmi szkolnymi o przedszkolakami. teacher@mova.pl

Agnieszka Pawlica

Absolwentka anglistyki i aktywny nauczyciel w szkole podstawowej. Parę lat spędziła w Londynie ucząc dzieci w angielskiej szkole podstawowej.

 

Mova Kids

Zapisz się do newslettera

Adres email (wymagane)

Incredible English
Incredible English