Nasi ludzie

Ucząc się u nas masz pewność, że Twój lektor jest właściwie dobraną osobą. Wszyscy lektorzy ukończyli studia filologiczne. Każda osoba została starannie dobrana zarówno pod względem najwyższych kompetencji językowych, jak i odpowiedniej osobowości.

Warunkiem pracy w Centrum są najwyższe kwalifikacje językowe, metodyczne i merytoryczne. Lecz oczekujemy czegoś więcej. Nasi lektorzy muszą być kreatywni, zaangażowani i otwarci, ale przede wszystkim muszą lubić swoją pracę i mieć bardzo dobry kontakt z dziećmi.

Alicja Piekarska- Najbart

IMG_1810_2Ukończyła anglistykę UJ. 2 letni pobyt w Szkocji i Anglii. Pracowała jako nauczyciel angielskiego w krakowskim LO, gimnazjum i prywatnej szkole podstawowej Dona. 5 letnia współpraca jako nauczyciel i kordynator kursów Helen Doron. Obecnie właściciel, dyrektor i metodyk Centrum Językowego Mova. Zapalona biegaczka długich dystansów.
alicja@mova.pl

Edyta Ciesielska

edyta-webAbsolwentka filologii angielskiej w Gdańsku, nauczyciel mianowany i egzaminator maturalny. Uczy w Movie młodzież i dzieci szkolne. Zainteresowania- taniec!
teacher@mova.pl

Ewa Malinowska

ewa-dla-webaRodowita Tarnowianka. Absolwentka Collegu języka angielskiego UJ w Tarnowie i Anglistyki UJ. Uczy w Movie dzieci przedszkolne i szkolne.
teacher@mova.pl

James Smith

jamesJames nasz native speakerem z Londynu.  Tak o sobie opowiada: “Posiadam certyfikat nauczyciela TEFL. Jestem osobowością o bardzo kreatywnym umyśle, pełną energii i kontrastów. Jako wielbiciel filmu i muzyki, pisuję scenariusze, równocześnie lubię zanurzyć się w inna kulturę i wówczas wchłaniam ja niczym gąbka, uwielbiam tez spacery po górach. teacher@mova.pl

Izabela Strumińska

iza-dla-webaWszechstronna, bo równie dobrze zna francuski, hiszpański, jak i angielski. Z równym zaangażowaniem uczy dzieci hiszpańskiego, francuskiego i angielskiego. Koordynator kursów hiszpańskiego w Movie. Od lat zaangażowana również w charytatywną opiekę nad bezdomnymi zwierzętami.
teacher@mova.pl

Luda Ovdijenko

13988057_1100035226745715_6095667399088894540_oAbsolwentka collegu języka angielskiego Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie i anglistyki w Kijowie. Lektorka o ogromnym temperamencie, kreatywna i energiczna, z dużym doświadczeniu w uczeniu dzieci. Uczy dzieci w Movie i przedszkolaki. Od kilku lat mieszka w Polsce. Pasjonatka gimnastyki, biegania i acrojogi!   teacher@mova.pl

Malgorzata Bernert-Sosenka

gosiaAbsolwentka anglistyki UJ i collegu języka angielskiego UJ. Doświadczona wszechstronna lektorka, uczy dzieci, młodzież , dorosłych. W Movie uczy najmłodszych- dzici szkolne, maluchy Musical Babies i Musical English. Prywatnie mama radosnej trójki.
teacher@mova.pl

Małgorzata Trębusiewicz

Gosia-TAnglistka, perfekcyjny nauczyciel, mama trójki. Nawet nie ma co pytać o doświadczenie z dziećmi! Uczy w Movie młodzież, dzieci przedszkolne i maluchy.
teacher@mova.pl

Kriti Kolbusz

Człowiek z orientu, czyli fascynujący nauczyciel z Indii. Dwujęzyczny lektor (angielski + hindi) prowadząca zajęcia z młodzieżą i warsztaty o Indiach. Weganka, joginka, tancerka Bollywood. Zajęcia z Kriti to podróż do innego świata. 😉
teacher@mova.pl

Anna Wiązowska