Mova Summer Camp 2020 28.06-8.07

Pojedź z nami na wakacje!
W tym roku zapraszamy Was w Beskid Żywiecki do Zwardonia- niewielkiej miejscowości położonej tuż przy granicy ze Słowacją. Nasz obóz w tym roku to Projekt Wyzwanie- każdy dzień to nowe wyzwanie- zarówno podczas zajęć językowych, jak i podczas animacji. Odkryjesz w sobie aktora, artystę, sportowca, wynalazcę, strażaka… W programie 20 godzin angielskiego, PAKIET 5 ATRAKCJI: KOLOROWY ZAWRÓT GŁOWY – zabawa na wolnym powietrzu polegająca na wyrzucaniu do góry różnokolorowych proszków, H₂O na wesoło – balonowa bitwa, TAJEMNICZYM TROPEM – zabawa terenowa z ciekawą historią w tle, NOC KINOWA – wieczorne oglądnie filmów i bajek , nasze obozowe “evergreens”: Talent Show, Randka w Ciemno, parada kłamców, ognisko, Wycieczka autokarowa z przewodnikiem Pętlą Beskidzką: Wisła (deptak), Koniaków (Muzeum Koronki), Istebna (chata Kawuloka)
ZAKWATEROWANIE- Dom Wczasowy Orawcowa – usytuowany na północnym stoku szczytu Orawcowa. Do dyspozycji pokoje 3, 4, 5-osobowe z łazienkami, jadalnia, świetlica z TV, bilard, piłkarzyki, tenis stołowy, boisko do piłki nożnej i siatkówki, sprzęt do karaoke i do organizacji dyskotek, góralska altana, basen letni przy obiekcie.
WYŻYWIENIE: 4 posiłki + woda mineralna- min 0.75 l na każdy dzień pobytu
TRANSPORT: autokar
CENA: 1750 pln zawiera: zakwaterowanie 10 noclegów, wyżywienie, wodę do picia dla uczestników (1 litr dziennie) kierownika, opiekę medyczną, transport, program, ubezpieczenie NNW Signal Iduna do kwoty 7.000 zł.

PEŁNA OFERTA PDF


Kategoria wpisu: Aktualności. Dodaj do zakładek stały link.